Request a call back

ІЧ підсвітка

Бачимо навіть вночі або інфрачервоне підсвічування

Як і людині, камері відеоспостереження для того, щоб щось бачити в темне доби, необхідно хоча б невелику кількість відбитого світла. Незважаючи на те, що сучасні матриці камер відеоспостереження мають непогану світлочутливість, їм все одно необхідне підсвічування для нормальної роботи в нічний час. Якщо людина може бачити тільки видимий діапазон світла, то камера відеоспостереження може бачити і інфрачервоний спектр випромінювання, який невидимий для людського ока. 

В основі будь-якої ІК підсвічування лежать інфрачервоні світлодіоди, що випромінюють світло в діапазоні довжин хвиль від 0,74 мкм до 2 мм, який практично не видно людському оку, але дуже добре сприймається матрицею камери відеоспостереження.

Переваги використання інфрачервоних подсветок:

  • ІК-світло невидимий для людини;
  • мале енергоспоживання;
  • компактні габаритні розміри.

Види і характеристики інфрачервоних подсветок:

  • Тип корпусу;
  • Потужність ик-підсвічування;
  • Кут освітлення;
  • Діапазон випромінювання;
  • Напруга живлення.

За форм-фактору розрізняють два основних види ик подсветок - це вбудована в камеру відеоспостереження підсвічування і зовнішня ик підсвічування у вигляді прожекторів, пластин і т.д. Практично всі сучасні камери вуличного відеоспостереження випускаються з вбудованими ик підсвічуваннями різної потужності

Выбор освещения для камеры видеонаблюдения должен осуществляться исходя из параметров самой видеокамеры, а именно её светочувствительности, угла обзора и наличию встроенной подсветки. Угол свечения ИК-прожектора должен приблизительно соответствовать углу обзора видеокамеры, а мощность должна быть достаточной для освещения дальнего поля видимости видеокамеры. Кроме того, следует обратить внимание на  поверхность, которая планируется освещаться, так как разные поверхности по разному поглощают и отражают ик излучение.

Несмотря на то, что инфракрасное свечение практически не видно человеку, большинство прожекторов все же излучают малозаметный красный свет, который несколько заметен даже с  расстояния. Этот факт нужно учитывать, если вам необходима подсветка с полностью невидимым излучением.

Для професійного підбору необхідної інфрачервоного підсвічування ви можете звернеться до технічних фахівців інтернет-магазину "Videomaster" які допоможуть вам підібрати задовольняє вашим вимогам пристрій.

У цій категорії немає товарів.