Request a call back

Камери відеоспостереження

Вибір камери відеоспостереження

Не секрет, що камера відеоспостереження - це основний елемент системи відеоспостереження. Абсолютно неважливо, чи буде ця система цифровою або аналоговою, відеокамера буде відігравати в ній ключову роль.

Саме завдяки цим «електроним постовим» ви зможете постійно бути в курсі подій, що відбуваються у вас на роботі чи вдома, контролювати робочі процеси на підприємстві.

Що можуть сучасні камери відеоспостереження:

 • Вести цілодобове спостереження за теріторією;
 • Записувати в архів або передавати відеоінформацію на сервер, відеореєстратор;
 • Аналізуваті отриману візуальну обстановку (Виявлення осіб и автономерів);
 • Вести записи по різніх подіях, наприклад, по руху в кадрі.

У наших реаліях вже просто неможливо обійтіся без камер зовнішнього спостереження, які встановлюються в аеропортах, вокзалах, банках, магазинах та інших громадських місцях та приватних володіннях.

За допомогою камер відеоспостереження ви не тільки побачите факт порушення або злочину, а також зможете отрімати архівну інформацію, яка згодом зможе послужити доказом у правоохороних органах.

Види та характеристики камер відеоспостереження

На сьогоднішній день існує безліч типів камер відеоспостереження. Сотні віробніків та моделей, але  в усіх у них є певні характеристики й типи.

Основні відмінності камер спостереження:

-   тип відеосігналу;

-   спосіб передачі відеосігналу;

-   інтерфейс;

-   тип корпусу;

-   Дозвіл.

За типом відеосігналу камери можуть бути цифровими або аналоговими. Цифрові відеокамери перевершують за багатьма параметрами аналогові та мають непогані перспективи для розвитку.

Якщо говорити про передачу відеосигналу, то тут розрізняють провідні та бездротові камери відеоспостереження. У останніх сигнал передається за допомогою радіохвиль в цифровому або аналоговому вигляді.

Крім типу відеосигналу і способу його передачі, величезну роль відіграє інтерфейс відеосигналу. У цифрових камер такий інтерфейс може бути IP або SDI, а в аналоговому інтерфейсі бувають HD-TVI, HDCVI, AHD і CVBS відеокамери.

Ще один важливий момент - це корпус камери. Для камер, які призначені для експлуатації поза приміщеннями, виготовляються спеціальні вологозахищені корпуси, як правило, з металевих сплавів. Для внутрішніх камер корпуси можуть бути негерметичними і виготовлятися з пластику.

Дозвіл відеокамери - це Показник того, на скільки деталізована буде картинка на екрані монітора. Якщо необхідно бачити навіть найменші деталі, то однозначно варто звернути на цей параметр увагу.

Аналогові AHD відеокамери

Якщо у вас вже є діюча система аналогового відеоспостереження або ви хочете якісну і недорогу систему то AHD камери це саме те що вам потрібно.

Прогрес не стоїть на місці, а разом з ним розвиваються і аналогові системи відеоспстереження. Продуктом розвитку або еволюції традиційних камер відеоспостереження стали якраз AHD камери відеоспостереження.

Аналогові HD камери мають в своїй основі мегапіксельну матрицю і об'єктив, але на відміну від цифрових камер сигнал від камери до відеореєстратора передається в аналоговому вигляді. Це стало можливим завдяки розробці особливих мікросхем здатних з мінімальними втратами конвертувати цифровий сигнал в аналоговий і назад.

AHD відеокамери так само просто підключаються до відеореєстратора як і звичайні CVBS камери однак мають істотно вищу якість зображення.

Переваги AHD відеокамер

 • висока роздільна здатність зображення HD і Full HD
 • велика дальність передачі відеосигналу - до 500 метрів по коаксіальному кабелю
 • простота підключення «по Гаряча»
 • доступність

Крім того якщо у вас вже є функціонуюча аналогова система спостереження ви можете легко оновити її до AHD всього лише замінивши відеокамери і реєстратор без заміни коаксіальних проводів. Таким чином ви можете істотно заощадити на монтажних роботах і отримати якісну, сучасну систему аналогового HD відеоспостереження.

Види AHD камер

Залежно від місця установки AHD відеокамери можуть бути для вуличної установки і для установки всередині приміщень. Різниця в тому що вуличні AHD відеокамери виготовляються в герметичних як правило металевих корпусах здатні витримати атмосферні навантаження, а камери для внутрішньої установки в негерметичних пластикових корпусах.

Так само є відмінності і в самому інтерфейсі. Існує три основні версії AHD інтерфейсу це: 

1. AHD-L - 960 × 576 (LOW)

2. AHD-M - 1280 × 720,1280 × 960 (MEDIUM)

3. AHD-H - 1920 × 1080 (HIGH)

При виборі обладнання слід врахувати версію інтерфейсу камери і відеореєстратора так як реєстратори працюють по інтерфейсу AHD-L не підтримують камери AHD-M і AHD-H так само і відеореєстратори підтримують AHD-M не підтримують камери AHD-H. 

Аналогове відео з HD якістю - TVI камери

Аналогове відео з високим HD якістю - це реальність. Це твердження стало бути справедливим після появи HD-TVI стандарту. Безсумнівно основою даного стандарту є відеокамери, оснащені однойменною чіпом дозволяє отримувати відеосигнал з роздільною здатністю в кілька мільйонів пікселів.

Багато в чому tvi камери за принципом своєї роботи схожі на звичайні аналогові відеокамери, які повсюдно використовувалися в системах відеоспостереження в минулі часи. Відеосигнал з камери на відеореєстратор також передається в аналоговому вигляді, проте є у HD-TVI відеокамер і свої особливості. 

На відміну від простих аналогових камер зображення, у яких зчитується з матриці по рядках, а сам інтерфейс має вагоме обмеження в дозволі, tvi камери використовують інший алгоритм роботи. Зображення з матриці tvi відеокамери зчитується і обробляється попиксельно, а вже потім перетвориться в аналоговий сигнал високої чіткості. 

Основні переваги TVI камер:

 • Висока якість;
 • Передача відеосигналу на великі відстані по коаксіальному кабелю;
 • Простота підключення і настройки;
 • Порівняно невисока ціна.

Величезною перевагою tvi камер можна вважати можливість передачі відеосигналу на відстані до 500 метрів по коаксіальним кабелям без використання ретрансляторів і іншого устаткування. Особливо це стає актуальним, якщо врахувати, що в світі існує величезна кількість вже прокладених коаксіальних кабельних ліній. 

При монтажі HD-TVI відеокамер не потрібно ніякої додаткової настройки як камер, так і відеореєстраторів. Все, що необхідно зробити, - це з'єднати відеокамеру з реєстратором коаксіальним кабелем і зображення з камери тут же з'явиться на моніторі.

Основним виробником TVI камер є компанія Hikvision, чия лінійка представлена ​​обладнанням Turbo HD.

При виборі обладнання Turbo HD і відеокамер зокрема потрібно пам'ятати, що є кілька різних серій обладнання, яке може бути несумісним між собою. Саме тому, якщо у вас залишилися питання або ж вам потрібна допомога по вибору обладнання, ви завжди можете звернутися до технічних фахівців інтернет-магазину "Videomaster".

Аналогові камери високої чіткості - HDCVI

Камери іменовані HDCVI працюють за однойменним аналоговому інтерфейсу має ряд незаперечних переваг. HDCVI відеоспостереження з'явилося недавно, але вже встигло витіснити старі аналогові CVBS системи. Причина такого вдалого дебюту - висока якість зображення, простота установки / налаштування, порівняно велику відстань передачі відеосигналу і все це за дуже невисоку ціну.

Основою HD CVI відеоспостереження є особливі чіпи які встановлюються як відеокамери так і в відеореєстратори. Ці чіпи конвертують цифровий потік даних з ідеокамери в аналоговий сигнал і передають його по коаксіальним лініях до відеореєстратора в якому так само встановлений чіп, але вже приймає. Чіп який встановлений в відеореєстраторові знову перетворює аналоговий відеосигнал в цифровий. Завдяки цій технології, аналоговий сигнал високої чіткості можна передавати на відстані до 500 метрів по коаксіальному кабелю практично без втрат в якості зображення.

Переваги HD CVI відеокамер

 • висока роздільна здатність відеокамер 
 • дальність передачі відеосигналу по коаксіальному кабелю до 500 м
 • відносно невисока вартість обладнання

У порівнянні з IP відеокамерами, HDCVI камери не дають затримок у передачі зображення, а так само набагато доступніше за ціною.

Важливим аргументом при виборі саме HDCVI відеокамер може стати той факт що маючи застарілу систему відеоспостереження ви зможете безперешкодно оновити її без перетягування кабельних ліній на сучасну HD CVI систему.

Якщо у вас залишилися питання або ви бажаєте придбати HDCVI відеокамери з доставкою по Україні зверніться до наших менеджерів за телефонами або замовте зворотний дзвінок.

CS-BC1-B1 камера с автономным питанием
7 786грн.
Нет в наличии Модель: 99-00005448
камера видеонаблюдения с разрешением 1920 x 1080. объектив с фокусным расстоянием 2.8 мм. ИК подсве..
CS-C1C D0-1CD2WFR) 2Мп Wi-Fi видеокамера Ezviz с PIR датчиком
1 259грн.
Нет в наличии Модель: 99-00001733
камера видеонаблюдения с разрешением 1920x1080. Фиксированный объектив с фокусным расстоянием 2.8 м..
CS-C1C D0-1D1WFR) 1Мп Wi-Fi видеокамера Ezviz
979грн.
Нет в наличии Модель: 99-00001779
камера видеонаблюдения с разрешением 1280x720. Фиксированный объектив с фокусным расстоянием 2.8 мм..
CS-C1C D0-1D2WFR) 2Мп Wi-Fi видеокамера Ezviz
1 142грн.
Нет в наличии Модель: 99-00001785
камера видеонаблюдения с разрешением 1920x1080. Фиксированный объектив с фокусным расстоянием 2.8 м..
CS-C1HC D0-1D2WFR) 2Мп Wi-Fi видеокамера Ezviz
1 259грн.
Нет в наличии Модель: 99-00003826
камера видеонаблюдения с разрешением 1920x1080. Фиксированный объектив с фокусным расстоянием 2.8 м..
CS-C2C 1080P,H.265) Smart Home камера
1 410грн.
Нет в наличии Модель: 99-00003602
камера видеонаблюдения с разрешением 1920 × 1080. объектив с фокусным расстоянием 4 мм. подсветка д..
CS-C3AA0-1C2WPMFBR) 2МП Wi-Fi камера EZVIZ с встроенным аккумулятором
4 650грн.
Нет в наличии Модель: 99-00001783
камера видеонаблюдения с разрешением 1920x1080. Фиксированный объектив с фокусным расстоянием 2.2 м..
CS-C3AB0-1C2WPMFBR) 2МП Wi-Fi камера EZVIZ с встроенным аккумулятором
4 351грн.
Нет в наличии Модель: 99-00003069
камера видеонаблюдения с разрешением 1920x1080. Фиксированный объектив с фокусным расстоянием 2.8 м..
CS-C3N-A0-3G2WFL12.8mm) уличная смарт Wi-Fi камера
2 479грн.
Нет в наличии Модель: 99-00004865
камера видеонаблюдения с разрешением 1920 × 1080. объектив с фокусным расстоянием 2.8 мм. подсветка..
CS-C3N-A0-3H2WFRL 2.8 мм) 2 Мп уличная Wi-Fi камера EZVIZ
2 222грн.
Нет в наличии Модель: 99-00003074
камера видеонаблюдения с разрешением 1920x1080. объектив с фокусным расстоянием 2.8 мм. ИК подсветк..
CS-C3W(4MP,2.8 mm,H.265) Smart Home камера 4MP)
3 736грн.
Нет в наличии Модель: 99-00003608
камера видеонаблюдения с разрешением 2560 × 1440. объектив с фокусным расстоянием 2.8 мм. подсветка..
CS-C6NA0-1C2WFR) Smart Wi-Fi камера EZVIZ
1 428грн.
Нет в наличии Модель: 99-00003605
камера видеонаблюдения с разрешением. объектив с фокусным расстоянием 4 мм. ИК подсветка до 10 м. З..
CS-CV100-B0-31WPFR 1.3 Мп Wi-Fi облачная камера EZVIZ
1 627грн.
Нет в наличии Модель: 99-00000219
камера видеонаблюдения с разрешением 1280х960. Фиксированный объектив с фокусным расстоянием 2.8 мм..
CS-CV206-C0-1A1WFR 1 Мп Wi-Fi камера с двусторонней аудиосвязью EZVIZ
1 094грн.
Нет в наличии Модель: 00-00000215
камера видеонаблюдения с разрешением 1280H)x720V), 1МП. Фиксированный объектив / фиксированная диа..
CS-CV206-C0-3B2WFR 2 Мп Wi-Fi камера с двусторонней аудиосвязью EZVIZ
1 655грн.
Нет в наличии Модель: 99-00000221
камера видеонаблюдения с разрешением 1920x1080. Фиксированный объектив с фокусным расстоянием 2.8 м..
Показано з 1 по 15 із 638 (всього 43 сторінок)